Предметний тиждень учителів початкових класів

Головна » Позакласна освітня робота » Предметний тиждень учителів початкових класів   

 

Предметний тиждень учителів початкової школи відбувся у травні місяці 2014 року.    Учителі та учні початкових класів ділилися своїми здобутками,  «родзинками»  досвіду.  Основним завданням, яке ставили перед собою ми, вчителі, було ,  насамперед, створення у навчально-виховному процесі атмосфери успіху, яка сприяє розвитку особистості дитини, розкриттю унікальних здібностей вихованців, відчуття радості за свої досягнення, віри у власні сили, наполегливості у подоланні труднощів. « Кожен день у нас цікавий,  веселий,  плідний  і  яскравий» - це девіз, який супроводжував нас усі ці дні.  Робота тижня була спланована так, щоб заходи охоплювали різні сфери діяльності вчителів та учнів, були цікавими, корисними, сприяли інтелектуальному та творчому розвитку учнів.

  Цікавими  і  захоплюючим  були рухливі мовні ігри, які підготували і провели учителі Поліна Семенівна Нагородна та Надія Миколаївна Андрущак.

            Рухливі  мовні ігри «Веселкова моя  мова»

 

Складання  речень  зі  слів

 

Гра  «Домалюй»      

 

Дуже цікавим  та пізнавальним був урок  з навчання грамоти.  Вчитель Кондратюк Лариса Василівна  підготувала для своїх учнів підготовчого класу цікаві завдання, під час яких учні продемонстрували свої знання з навчання грамоти.

 

Перший крок в  цікаву математику роблять наймолодші учні,   цікаве  заняття з використанням інноваційних технологій провела вчитель Лисак Світлана  Анатоліївна.

Надовго запам'ятається дітям творчий звіт учнів 3-А класу , який підготували і провели вчитель Грабовська Руслана Леонідівна та вихователі  Лантух Оксана  Федорівна і Коваль Лідія Дмитрівна. 

        Завершальним акордом тижня початкових класів Кисляцького навчально-виховного комплексу став  день прощання з букварем -  Свято «Прощавай,  Букварику»,  яке підготували і провели вчитель 1 класу Сінельникова Олександра Юріївна та вихователі  Проценко  Світлана  Олександрівна і Кучерук  Наталія Юріївна.