Предметний тиждень учителів трудового навчання

Головна » Позакласна освітня робота » Предметний тиждень учителів трудового навчання   

Предметний тиждень учителів трудового навчання відбувся у лютому 2014 року.

В рамках предметного тижня  трудового навчання  учителем трудового навчання заплановано і проведено відкритий  урок з трудового навчання  в 6 класі , виховний  захід, перегляд відеоматеріалів, олімпіаду, відрите гурткове заняття з учнями 9 класу.

Тема: Прийоми роботи спицями. Технологія в’язання спицями.

 Мета: ознайомити учениць із основними елементами в’язання спицями, навчити в'язати основні елементи; сприяти розвитку інтересу до в’язання, розвивати  увагу, зв’язне мовлення, наполегливість, упевненість у своїх силах, творчу уяву, охайність; збагачувати активний словник, продовжувати формувати навички в’язання спицями, удосконалювати вміння організовувати роботу, здійснювати самоконтроль, розвивати уявлення учнів про способи в’язання і кольорову гамму узорів ; виховувати бережливе ставлення до інструментів та матеріалів, працелюбність, самостійність, уважність, посидючість, формувати стійкі навички в’язання спицями; розвивати уяву про професії, пов’язані з в’язанням спицями. Здійснювати корекцію вимови в разі потреби.

 

 

Діло майстра величає

                                                  Конкурс – гра
Мета: розвивати в учнів пізнавальні інтереси та здібності,зв’язне мовлення, потреби у глибокому і творчому оволодінні знаннями; формувати у них прагнення постійно ознайомлюватися із сучасними досягненнями науки і техніки, самостійно здобувати знання та вдосконалювати вміння; виховувати позитивні мотиви до навчальної діяльності; створювати умови для самореалізації.

Учасників поділили на дві групи :«Весела петелька» і «Умілий гачок».

 Під час конкурсу-гри роботу учасників оцінювали журі. Представлення журі. Проводились у формі гри, де учасники команд показали не тільки свої теоретичні знання, а й практичні вміння.

 

 

Заняття з гурткової роботи

Тема: Робота над проектом «Український весільний рушник»

                 Технологія виготовлення вишитих виробів.

Український рушник – це пісня, вишита на полотні

Мета: Розвивати пізнавальні і творчі здібності учнів; зв’язне мовлення , слухове сприймання ,збагатити їх знання про культуру, побут, звичаї,   традиції,обряди українського народу; виховувати спостережливість, шанобливе ставлення до матеріальних і культурних цінностей нашого народу. Прищеплювати риси працьовитості, охайності, вправності під час практичної роботи.